Четверг, 22.08.2019, 01:30
Вітаю Вас Гость | RSS

Звенигородська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ступенів - спортивний ліцей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 177
Друзі сайта

Черкаський обласний інститут післядипломної освіти

Сайт вчителя фізики Орлова Ігоря Прокоповича Звенигородської ЗОШ-інтернату

Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою)

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерство освіти і науки

Звенигородській район

Сайт вчителя музичного мистецтва Куценко Н.В.
Cайт існує

Правила конкурсного прийому

Правила конкурсного прийому

   1. Звенигородська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - спортивний ліцей (далі ліцей) є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю, який забезпечує відбір та спортивну підготовку обдарованих дітей  і молоді, створює умови для їх розвитку їх індивідуальних здібностей, з метою досягнення високих спортивних  результатів у поєднанні із здобуттям учнями  повної загальної середньої освіти.

   2. Ліцей оголошує прийом вступників до 8-11  класів на відділення легкої атлетики, настільного тенісу, міні-футболу які  мають відповідний рівень спортивної підготов-ки що відповідає « Типовому навчальному плану з видів спорту для спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю на 2012-2016 роки», затвердженим  Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України від  02.08.2012 р. за № 875 та «Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл  (шкіл-інтернатів)»  наказ № 389 від 19.06.2003 р. , які мають бажання здобути базову  загальну середню освіту та повну загальну середню освіту.

   Мова навчання – українська.

   У конкурсному відборі приймають участь  вступники,  незалежно від місця проживання.

   Нормативний зміст та термін навчання визначається стандартами базової загальної середньої освіти та повної середньої освіти. Навчання розпочинається з 8 класу.

   3. До участі в конкурсі щодо зарахування до 8-11 класів, допускаються особи, які  мають документ державного зразка про базову загальну середню освіту  (9 клас), або табель  ( після закінчення 8, 10 класів).

   4. Конкурсний прийом учнів до 8 класу складає – 25 осіб, до 9 – 11 здійснюється на умові наявності вільних місць (не більше 25 в кожному класі).

   5. Фінансування навчання учнів 8-11класів здійснюється за рахунок видатків Державного бюджету України.

   6. Організацію прийому до 8-11 класів здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора ліцею.

 

   7. Програми вступних іспитів за спеціальними тестами з фізичної підготовленості і практичних завдань з обраного виду спорту відповідають вимогам «Типового нав-чального плану з видів спорту для спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю на 2012-2016 роки».

   8. Вступники, які показали незадовільні результати з практичних завдань з обраного виду спорту та спеціальних тестів з фізичної підготовленості, до подальших тестів не допускається.

 

   9. Якщо батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається  протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3 днів з дня подачі.

   10. Особи, які за підсумками конкурсу не зараховані до ліцею, продовжують навчатися у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі, або в інших загальноосвітніх закладах району.

   11. Особи, які без поважних причин не з’явились на вступні іспити у зазначений за розкладом час, або їх рівень спортивних показників з практичних завдань з обраного виду спорту не відповідає вимогам «Типового навчального плану» та середній документу про освіту і рівень знань учнів, що вступають не відповідають затвердженим в ліцеї, до участі в наступних вступних випробуваннях і  в конкурсі не допускаються.

   12. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з ліцею. На звільнені при цьому місця може проводитися додаткове зарахування за конкурсом.

Візитна картка
Вхід
Пошук
Це цікавоУкраїна – це історична і культурна скарбниця,
що створювалася протягом тисячоліть жителями нашої країни.

В Україні розміщено більше 125 тисяч історичних,
археологічних пам’яток, прикладів мистецтва,
безліч музеїв, що зберігають понад 10 мільйонів експонатів,
14 тисяч пам’яток архітектури,
понад 1000 об’єктів паркового мистецтва,
46 історичних культурних заповідників.
Міні-чат
Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz